sobota, 4 lutego 2012

.

http://www.youtube.com/watch?v=mQ10QbmUNPE&feature=related dobrą rozkmine miałam przy czesaniu włosów i myciu zębów, chyba czas co nieco ogarnąć, cały czas przekładałam wszystko z myślą, nie ma dla kogo, nie ma wsparcia i nie ma mobilizacji ale przecież teraz jest, tak więc w strone marzeń karo :* ps fajnie było zobaczyć wczoraj anne, jeszcze tydzień zostajesz, napewno się nie raz spotkamy! ps2 warka jest bardziej beznadziejna niż mi się mogło wydawać, to chore że kiedyś lubiałam tam spędzać czas, ps3 mam najlepszego chłopaka na świecie(tak wiem powtarzam się, ale będę to mówić tak długo aż każdy zda sobie z tego sprawe)
ps4 zdjęcia z sieci cd ponieważ nie mogłam pójść na zdjęcia z kinią co mam nadzieje i tak sie niedługo odbędzie:D ps5 mam ochotę posprzatać, pouczyć się i przeczytać ĆPUNA<31 komentarz:

  1. co do warki,ostatnio miałam rozkminy, że tam się robi już nawet niebezpiecznie patologicznie, a ja nadal tam chodzę... a wiesz czemu? bo kurde nie ma gdzie chodzić, taka prawda. rydułtowy to dziura, gdzie lansują się nastoletnie kurewki albo dziewczynki pijące legalnie piwo, chociaż nie mają 18 lat. straszne. trzeba wykminić nowe miejsce spotkań, bo warka już serio mnie nie bawi.
    A.

    OdpowiedzUsuń